Oferta studiów doktoranckich w University of Kansas (USA) dla naszych absolwentów

University of Kansas (USA) zaprasza naszych absolwentów studiów magisterskich na studia doktoranckie w Szkole Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Uczelnia pokrywa czesne i płaci doktorantom pensje asystenckie. Oferowane studia są również atrakcyjne ze względu na szeroki zakres badań dotyczących mediów. Doktoranci mają też okazję nawiązywać współpracę z naukowcami z dziedzin pokrewnych dziennikarstwu i medioznawstwu. Zagadnienia dotyczące Polski mogą rozpatrywać w gronie badaczy skupionych przy uniwersyteckim Centrum Nauk o Rosji, Europie Wschodniej i Eurazji.
Bardziej szczegółowych informacji osobom zainteresowanym udzielić może (w języku polskim lub angielskim) Prof. Peter Bobkowski (bobkowski@ku.edu).