IV Ogólnopolskie Seminarium Młodych Medioznawców i Komunikologów - relacja

W dniu 4 grudnia 2019 roku w Bibliotece Głównej UKW odbyło się IV Ogólnopolskie Seminarium Młodych Medioznawców i Komunikologów, które zostało zorganizowane przez dr Dominikę Popielec z Katedry Dziennikarstwa i Badań nad Mediami we współpracy z sekcją badawczą Forum Młodych Medioznawców i Komunikologów Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej. Uczestników seminarium powitali: dr Dominika Popielec oraz Dyrektor Instytutu Komunikacji Społecznej prof. UKW Radosław Sajna. W obradach plenarnych młodzi medioznawcy, komunikolodzy i groznawcy wysłuchali wykładów przygotowanych przez prof. Politechniki Gdańskiej Jana Krefta, prof. Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Urszulę Doliwę, dr. Michała Mochockiego oraz prezesa INDID Filipa Gołębiewskiego. Po sesji plenarnej uczestnicy prezentowali wyniki swoich badań w czterech grupach roboczych.
Organizator seminarium dr Dominika Popielec dziękuje za pomoc i zaangażowanie następującym osobom: Dyrektorowi Instytutu Komunikacji Społecznej i Mediów prof. Radosławowi Sajnie, dr Marcie Tymińskiej, mgr. Krzysztofowi Chmielewskiemu, mgr Ewie Parszyk, mgr. Piotrowi Grendzie, pani Karolinie Zajączkowskiej, pani Kindze Smerlińskiej, pani Aleksandrze Wiśniewskiej, pani Joannie Wiśniewskiej,  pani Julii Petsch, panu Karolowi Knitterowi, pani Julii Nowak.