Akademicki Grand PiK 2020 Akademicki Grand PiK 2020

Akademicki Grand PiK 2020

Już po raz drugi zapraszamy studentów do udziału w Konkursie Artystycznych Form Radiowych "Akademicki Grand PiK 2020" i udziału w Warsztatach Sztuki Radiowej - niezwykle cenionej przez Uczestników formy wymiany doświadczeń i oceny ich artystycznych poszukiwań.
Tegoroczny Konkurs i Warsztaty odbędą się 20 kwietnia( chętnych Studentów zapraszamy do udziału w warsztatach także w "dużym" Konkursie, do 23.04), w Bydgoszczy, w Hotelu Park. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 23 kwietnia, podczas gali finałowej. W tym dniu planujemy także konferencję - dyskusję na temat przyszłości radia, oczekiwań słuchaczy i wyzwań technologicznych.
W załączniku przesyłamy regulamin Konkursu i kartę zgłoszenia udziału w Konkursie.
Więcej informacji zamieszczać będziemy na bieżąco na naszym portalu w zakładce Grand PiK i na naszym profilu FB.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 marca, na utwory do 22 marca.

Dziękujemy - do zobaczenia w kwietniu w Bydgoszczy!

W imieniu wszystkich organizatorów
Dorota Gruszka