Instytut Komunikacji Społecznej i Mediów

psycholog z pacjentem psycholog z pacjentem

Pomoc Psychologiczna dla społeczności akademickiej UKW w sytuacji wojny z Ukrainą

Pomoc Psychologiczna dla społeczności akademickiej UKW z Ukrainy, Białorusi i Rosji oraz wszystkich członków naszego Uniwersytetu potrzebujących wsparcia w sytuacji wojny z Ukrainą.

Od 07 marca 2022 będą pełnione dyżury, w ramach których świadczona będzie pomoc psychologiczna. Dyżury realizowane będą przez pracowników oraz studentów V roku Wydziału Psychologii UKW.

Codzienne od poniedziałku do piątku będziecie mieli Państwo możliwość konsultacji psychologicznej na platformie MS Teams.

Kod dołączenia do zespołu: cwl00sn (cwlzerozerosn)

 Po przyłączeniu się do zespołu będzie informacja dotycząca osób dyżurujących w poszczególnych pokojach i w poszczególnych godzinach. Informacja ta znajdować się będzie na kanale zespołu o nazwie „Wykaz osobowy dyżurów psychologicznych” i będzie codziennie aktualizowana.

W sytuacji, kiedy Państwo wybierzecie pokój i będziecie dołączali do trwającego spotkania, ale próba dołączenia zostanie odrzucona, będzie to świadczyło, iż w danym momencie prowadzona jest już konsultacja z inną osobą. W takiej sytuacji prosimy o ponowne połączenie w późniejszym czasie. 

Dyżury odbywają się:

  • Poniedziałek 18.00–20.00
  • Wtorek 18.00–20.00
  • Środa 18.00–20.00
  • Czwartek 11.00–13.00
  • Piątek 11.00–13.00

Informujemy, iż jednocześnie dyżurować będą w danej godzinie dwie osoby, w kanałach Pokój 1 oraz Pokój 2.

Zapraszamy do kontaktu!