Instytut Komunikacji Społecznej i Mediów
logo olimpiady logo olimpiady

Lista uczestników zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach

Z ogromną radością pragniemy podzielić się z Państwem wynikami pierwszego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach. To niezwykłe wydarzenie, które zjednoczyło młodych entuzjastów mediów z różnych szkół w Polsce.

W tegorocznej edycji do konkursu zgłosiło się 100 uczestników z województwa kujawsko-pomorskiego, pochodzących z 39 szkół. To dowód na rosnące zainteresowanie młodzieży szerokim spektrum wiedzy z zakresu mediów, a także zaangażowanie nauczycieli i rodziców w rozwijanie pasji związanej z tą dyscypliną naukową.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom pierwszego etapu. Wasza determinacja, wiedza i zaangażowanie zasługują na uznanie. Dla 57 z Was przygoda z Olimpiadą Wiedzy o Mediach trwa dalej, ponieważ zakwalifikowaliście się do drugiego etapu konkursu.

Drugi etap Olimpiady odbędzie się 8 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 w auli 27 w budynku głównym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ulica Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy). Aby wszystko przebiegło sprawnie, prosimy uczestników o przybycie na miejsce o godzinie 11:30.

Tym, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu, życzymy powodzenia! Niech ta przygoda będzie dla Was nie tylko wyzwaniem, ale również doskonałą okazją do zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia horyzontów w świecie mediów.

Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, rodzicom i szkołom za wsparcie oraz zaangażowanie w rozwijanie zainteresowań uczniów. Wasza praca przyczynia się do kształtowania przyszłości młodego pokolenia pasjonatów mediów.

Wierzymy, że Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Mediach to nie tylko konkurs, ale także platforma, która pomaga rozwijać talenty i zainteresowania młodych ludzi. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i czekamy na fascynujące zmagania podczas drugiego etapu!