na blacie stołu leży czarna studencka tiara oraz rulon z dyplomem, przewiązany czerwoną wstążką na blacie stołu leży czarna studencka tiara oraz rulon z dyplomem, przewiązany czerwoną wstążką

Rozstrzygnięcie konkursów dla studentów i absolwentów Kolegium IV

Rada Kolegium IV na posiedzeniu 10 września 2024 r. przyznała wyróżnienia studentom i absolwentom Kolegium IV za rok akademicki 2023/2024.

Wyróżnienie w kategorii „Najlepszy absolwent Kolegium IV za osiągnięcia naukowe” otrzymała magister Iga Czerwińska (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna).

Wyróżnienie za najlepszą pracę licencjacką na danym kierunku studiów otrzymali:

• Lic. Mariia Vasylievna (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) za pracę „Elektrownia jądrowa w Zaporożu w świetle doniesień medialnych” – promotor dr Bernardeta Iwańska-Cieślik.

Wyróżnienie za najlepszą pracę magisterską na danym kierunku studiów otrzymali:

• Mgr Natalia Drzymulska (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) za pracę „Wizerunek dziennikarza w polskich i amerykańskich filmach fabularnych” – promotor dr Anna Garczewska,

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!