dr Martyna Bieniek - nowa pracowniczka Instytutu dr Martyna Bieniek - nowa pracowniczka Instytutu

dr Martyna Bieniek - nowa pracowniczka Instytutu

Od 1 października br. kadrę naszego Instytutu wzmocniła dr Martyna Bieniek, która wygrała konkurs na asystenta badawczo-dydaktycznego w Katedrze Dziennikarstwa i Badań nad Mediami. Dr Bieniek uzyskała licencjat z retoryki stosowanej (KUL w Lublinie), tytuł zawodowy magistra na kierunku etyka - mediacje i negocjacje (Uniwersytet KEN w Krakowie) oraz obroniła doktorat na Wydziale Filozofii KUL. Dzięki uzyskanym grantom dla doktorantów odbywała m.in. badania w University of California w Berkley czy w Biblioteca Apostolica Vaticana. W ostatnim czasie opublikowała artykuł pt. "Media Ethics — in Search of a Moral Compass" w czasopiśmie "Człowiek w kulturze" (70 pkt. na liście ministerialnej).
Jej interdyscyplinarne badania dobrze wpisują się w potrzeby naukowe i dydaktyczne Instytutu.
Życzymy dalszych sukcesów naukowych i satysfakcji z pracy z naszymi studentami!