Instytut Komunikacji Społecznej i Mediów

Aktualności

Film reklamowy studentki dziennikarstwa - Aleksandry Mierzwy

Film reklamowy o UKW studentki dziennikarstwa i komunikacji społecznej - Aleksandry Mierzwy:

UKW...

Zapraszamy na konferencję "Kultura - Media - Społeczeństwo" - 1-2 czerwca 2017 r.

W dniach 1-2 czerwca 2017 r. w Bibliotece Głównej UKW odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Kultura - Media - Społeczeństwo", którą organizuje Uczelniana Rada Doktorantów i Katedra Dziennikarstwa, Nowych Mediów i Komunikacji Społecznej. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.doktoranci.ukw.edu.pl w zakładce: 'kultura, media, społeczeństwo'

Projekt "W hołdzie Mistrzowi Kina i Marzeniom" - audycja i relacja

Studenci dziennikarstwa UKW i podopieczni Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych zadawali sobie nawzajem - i nagrywali - pytania nawiązujące do "Gadających głów" Krzysztofa Kieślowskiego (1980) - co jest dla Ciebie najważniejsze i o czym marzysz? Projekt został zrealizowany na koniec Roku Kieślowskiego w pracowni radiowej UKW i Radiu PIK. W audycji "Publicystyka" emitowanej w Polskim Radiu PIK 29.12.16 o godz. 12.15 wzięli udział także socjolog i psycholog społeczny.

 

Oto link do audycji: http://www.radiopik.pl/42,806,29-grudnia

Konferencja "Komunikowanie wartości - wartość komunikowania" - relacja fotograficzna

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z inauguracyjnej części konferencji z okazji 70-lecia Urodzin Profesor Elżbiety Laskowskiej. Konferencja stanowiła 5. edycję w cyklu ogólnopolskich konferencji naukowych organizowanych od 2007 roku przez Katedrę Dziennikarstwa, Nowych Mediów i Komunikacji Społecznej pod ogólnym tytułem: "Sytuacja komunikacyjna i jej parametry". 

kliknij: Galeria fotografii z konferencji "Komunikowanie wartości - wartość komunikowania"

Program konferencji SytKom 2016

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji SytKom 2016.