Instytut Komunikacji Społecznej i Mediów

Studia okiem studentów

Projektuj gry – przecieraj szlaki, wyznaczaj trendy. Studiuj Humanistykę 2.0 na UKW

Aby bardziej rozbudzić w Was pasję i dać innowacyjne możliwości rozwoju, humanistyka została zaktualizowana!

Bezpieczeństwo narodowe - kierunek dla ludzi z pasją

Marzy Ci się praca w instytucjach rządowych i administracyjnych? A może martwisz się o przyszłość naszej planety? Twoim marzeniem zawsze było zagadnienie obronności państwa? W takim razie bezpieczeństwo narodowe to kierunek dla Ciebie!

Przewodnictwo i pilotaż turystyczny to idealne połączenie dla żądnych przygód

Jeśli Twoim zamiłowaniem jest podróżowanie i chęć zdobywania nowych doświadczeń, którymi chcesz podzielić się z innymi, a zawieranie nowych znajomości to dla Ciebie chleb powszedni - to przewodnictwo i pilotaż turystyczny jest idealnym kierunkiem dla Ciebie!

Kulturoznawstwo – studia dla kreatywnych

Panuje powszechna opinia, że tylko studia techniczne dają możliwość podjęcia ciekawej pracy, natomiast studia humanistyczne generują bezrobotnych. Tymczasem dzisiejszy rynek pracy pokazuje, że jak najszybciej powinniśmy odejść od tego stereotypowego poglądu. Pracodawcy oczekują od pracowników twórczego myślenia. Kreatywność czy samodzielność to jedne z pożądanych cech.

Regionalistyka europejska - studia na prestiżowym, przyszłościowym kierunku

Fascynuje Cię Europa? Chciałbyś poznać jej wszystkie tajemnice? Regionalistyka europejska czeka na Ciebie! Wielowymiarowy program nauczania da Ci możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy na temat kontynentu – od historii i geografii po stosunki międzynarodowe i panujące prawo.